El. p.: info@mykololietuvionamai.lt Tel: +370 659 11175

IDĖJA ir MISIJA


Mykolo Lietuvio Namai – tai naujas ypač ekonomiškų, išmaniai pastatytų ir kokybiškų namų kvartalas Mykolo Lietuvio gatvėje. Mes siūlome šiuolaikišką, jaukų būstą miesto žmogui ar šeimai gamtos prieglobstyje su itin patogiu susisiekimu istorinės asmenybės vardu pavadintoje gatvėje.


Mykolas Lietuvis - viena iškiliausių renesansinės Lietuvos asmenybių, tiesiogiai asocijuojamas su nauju, kritišku mąstymu, šviežiu renesansišku požiūriu į senus dalykus. Mykolas Lietuvis arba Michalo Lituanus (apie 1490–1560 m.) buvo Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos renesanso publicistas, diplomatas ir visuomenės veikėjas, mums geriausiai žinomas kaip lotynų kalba parašyto traktato „Apie totorių, lietuvių ir maskvėnų papročius“ autorius. Šis traktatas buvo tarsi viešas laiškas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Augustui, kurio tikslas – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės santvarkos kritika, skatinimas taisyti, stiprinti valstybę.


Likimo ironija - vietovėje pavadinimu ,,Bajorai" yra gatvė pavadinta Mykolo Lietuvio vardu, žmogaus, kuris kritikavo savo meto Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos bajoriškąją visuomenę.


Kaip Mykolas Lietuvis naujai ir kritiškai žvelgė į savo meto aktualijas, taip ir MYKOLO LIETUVIO NAMŲ projekto vystytojai žvelgia naujai ir kritiškai į vieną iš šių dienų aktualijų – kokybišką patogaus būsto statybą.


MYKOLO LIETUVIO NAMAI – tai tipinis netipinės išmanios statybos pavyzdys. Ne formali idėja, o patikimi, laiko patikrinti ir kritiką atlaikę sprendimai projektuojant sėkmingai buvo sujungti į nuosekliai harmoningą užstatymo visumą, be kita ko užtikrinusią pastatų A+ energinio naudingumo klasę. Namai mažaaukščiai, su viena laiptine - miesto vilos tipo, „ linijinis“ jų išsidėstymas , individualūs kiemeliai prie namų, erdvi parkavimo aikštelė, dėkinga pastatų konfigūracija bei efektyvus vidinis išplanavimas, erdvios laiptinės, ,,vitrininiai“ kiekvieno buto langai mažiausiai į dvi skirtingas pasaulio šalių puses, kiekviename bute įrengtas ir prie iki stogo einančių vamzdynų pajungtas vokiškas pasyviam namui skirtas rekuperatorius, mažas užstatymo tankumas sklype, uždara teritorija, vaikų žaidimo bei sporto suaugusiems aikštelės ir didelės žaliosios erdvės aplinkui – tai tik keletas esminių, tačiau ne visas sąrašas privalumų, kuriais galime pradžiuginti būsimuosius MYKOLO LIETUVIO NAMŲ gyventojus.


Namai statomi dviem etapais – pradžioje trys namai sklype Mykolo Lietuvio g. 31 (iki 2016 metų pabaigos), kiek vėliau - trys namai sklype Mykolo Lietuvio g. 33 (ne vėliau kaip iki 2017 metų III-ojo ketvirčio pabaigos). Kiekvienas namas tik trijų aukštų, kiekviename name tik po 9 butus.


Mes nesiūlome ,,protingų namų" - juos galėsite pasistatyti jei tik turėsite tam laiko ar pinigų. Mes siūlome Jums protingai pastatytus namus, kur būstas derinasi prie žmogaus, o ne žmogus turi derintis prie būsto.

 
Sprendimas: Webbus.lt