El. p.: info@mykololietuvionamai.lt Tel: +370 659 11175

A+ ENERGINIO NAUDINGUMO KLASĖ, MAŽOS EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS, PATOGŪS VALDYMO SPRENDIMAI


Dėka kokybiško apšiltinimo bei aukštų namo sandarumo rodiklių, pastatai atitinka A+ energinę klasę, kas savo ruožtu sąlygoja menkus šilumos nuostolius ir svarbiausia – ypatingai mažas būsto šildymo bei kitas namo eksploatacines sąnaudas.  

Kiekvienas namas nepriklausomas nuo miesto šilumos  tinklų, turi atskirą dujų katilinę, kiekviename bute atitinkamai individuali apskaitos sistema.

Įrengtos vėdinimo su rekuperacija sistemos, t.y. kiekvienas butas parduodamas su itin aukštos klasės pasyviam namui skirtu drėgmę sulaikančiu vokišku rekuperatoriumi PAUL CLIMOS F200 Eco (daugiau informacijos www.ventek.lt/paul-climos-200-121-10 ), kuris sumontuotas ir pajungtas prie specialiai įrengtų ir izoliuotų šviežio oro padavimo ir šalinimo vamzdžių. Šviežias oras į butą patenka nuo aukščiausios namo dalies - stogo.


Šildymas butuose grindinis su individualia automatine temperatūros reguliavimo funkcija kiekvienam buto kambariui.
 

FUNKCIONALUS INFRASTRUKTŪROS IR BUTŲ IŠPLANAVIMAS, ESTETIKA

Namų orientacija sklype tiksli Šiaurinės pusės ir Mykolo Lietuvio gatvės atžvilgiu.


Butų langai, balkonai ir terasos orientuoti į rytus, pietus ir vakarus. Privažiavimai, parkavimai ir ėjimai suprojektuoti iš šiaurinės pusės, netrikdant privačios zonos pusių.
Visi butai turi langų orientaciją mažiausiai bent į dvi pasaulio šalių puses.


Taisyklingos namo konfigūracijos dėka, siūlomas efektyvus butų planavimas išnaudojant kiekvieną kvadratinį metrą (pagal siūlomą planavimą numatytos ,,realios erdvės“ standartinio išmatavimo baldams bei buitiniams prietaisams).
Butuose dideli (,,vitrininiai“) langai, atitinkantys A+ energinės klasės reikalavimus, ir aukštos (aukštis – ne mažiau kaip 2.80 m) lubos.  Grindinis šildymas, todėl nėra jokių vaizdą ar vidaus interjerą užgožiančių radiatorių.
Dideli erdvūs balkonai arba terasos kiekvienam butui.


Pirmo aukšto butai su terasomis ir individuliais kiemeliais nuo 20 iki 200 m2.
Sandėliukai dviračiams ar kitoms reikmėms.


Galimas ir laisvas kiekvieno buto kambarių planavimas.
Namų fasadas apdailintas keramikinėmis klinkerio plytelėmis, derinant jas su dekoratyviniu tinku bei medžio detalėmis. Balkonai apdailinti grūdinto stiklo ir metalo turėklais.

VIETA IR SUSISIEKIMAS


MYKOLO LIETUVIO NAMAI – tai naujos statybos mažaaukščių A+ energinės klasės namų kvartalas individualių namų kaimynystėje, šalia Visorių miško. Vakarinis aplinkkelis tik už 900 m, o jungiamoji (tarp Ukmergės plento ir Mokslininkų gatvės) Mykolo Lietuvio gatvė, užtikrins puikų susisiekimą visomis Vilniaus miesto kryptimis, įskaitant ir patogų nuvykimą į tokius prekybos centrus kaip BIG, Akropolis, Senukai, Ozas, o taip pat į vaikų ugdymo ar mokymo įstaigas. Gyventojų patogumui netoliese kursuoja viešasis transportas, o operatyvų kasdienių prekių įsigijimą užtikrins netoliese, Šventeliškių ir Chodkevičiaus g. sankryžoje planuojamas nedidelis prekybos centras.

APLINKA BEI SKLYPO INFRATRUKTŪRA


MYKOLO LIETUVIO NAMŲ kvartalas išsidėstęs mažo užstatymo tankumo ir intensyvumo užstatymo zonoje, individualių namų kaimynystėje, šalia Visorių miško. Kvartalą sudaro šeši trijų aukštų namai, kiekviename name tik po devynis butus. Uždara kvartalo teritorija, vaikų žaidimo ir sporto suaugusiems aikštelės, jaukios žaliosios poilsio zonos užtikrina privatumą ir saugumą. Erdvaus kiemo didelėje automobilių parkavimo aikštelėje su stoginėmis patogu parkuotis.

 
Sprendimas: Webbus.lt